LOGO

Par mums

Produkti

Projekti

Saites

RUEN
Meklēšana
Jaunumi
Prezentācijas
Projekti

Ielu apgaismojuma automatizētās vadības sistēmas  

ZRA “ELLAT” ir apguvusi ielu apgaismojuma automatizēto vadības sistēmu sērijveida ražošanu, nodrošinot to montāžu un ieviešanu. Šīs ZRA “ELLAT” ražotās sistēmas raksturīgas ar centralizētu vadību un ātrdarbīgiem ciparu radiosakariem, kas nodrošināti pret traucējumiem.

Radiosakaru pielietošana un atteikšanās no telefona līnijām sakaru nodrošināšanai dod ievērojamu ekonomisku efektu un ļauj sistēmai ļoti īsā laikā atmaksāties.

Sistēma strādā pēc lietotāja noteiktā grafika (ir atsevišķi dienas un nakts režīmi) un neprasa operātora iejaukšanos. Sistēmas darba grafiks var tikt uzdots laika periodam uz gadu atsevišķi katram pilsētas rajonam vai atsevišķām ielu grupām.

Katrā vadības objektā paredzētas sekojošas papildus funkcijas:
• apsardzes signalizācija;
• bojāto lampu skaita noteikšana;
• drošinātāju bojājumu noteikšana;
• fāzes strāvas noteikšana;
• fāzes sprieguma noteikšana;
• darba laika uzskaite katrā apgaismojuma režīmā.

Tiek veikta visu parametru mērījumu statistikas uzskaite, kas ļauj analizēt uzņēmuma darba procesu un prognozēt iespējamos bojājumus.

Sistēmā iekļauts dispečerprogrammu komplekss, kas ļauj caurskatīt komunikāciju shēmas, veidot atsevišķas datu bāzes, iekļauties un strādāt uzņēmuma lokālajā skaitļošanas tīklā. Lietotājs var esošo dispečerprogrammu kompleksu papildināt, lai iekļautu sistēmā jaunu funkciju izpildi. Sistēmā paredzēta iespēja elektroenerģijas daudztarifu uzskaitei.

Visi sistēmā ietilpstošie bloki ir paredzēti ekspluatācijai paplašinātā temperatūras diapazonā un ir nodrošināti pret ārējo faktoru iedarbību.

ZRA “ELLAT” izveidotās ielu apgaismojuma automatizētās vadības sistēmas ir ieviestas daudzās Latvijas pilsētās, tai skaitā – Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī un Jelgavā.


E-MAIL
Tel. +371 67316734, FAX +371 67316733
Copyright © 2001-2012