LOGO

Par mums

Produkti

Projekti

Saites

RUEN
Meklēšana
Jaunumi
Prezentācijas
Projekti

Energoapgādes automatizētās vadības sistēmas  

ZRA “ELLAT”, kas ir uzkrājusi lielu pieredzi dažādu nozaru uzņēmumu automatizēto vadības sistēmu izveidošanā, piedāvā energoapgādes vadības sistēmas. Sistēmu komplektu veido sakaru un telemehānikas līdzekļi, mērījumu pārveidotāji, antenu un kabeļu iekārtas, pielietojuma un testa programmas, kontroles iekārtas, mēraparatūra un pārbaudes stendi.

Attālo objektu vadība tiek nodrošināta ar radio vai vadu sakaru līdzekļiem, kas iekļauti piegādes komplektā. Sistēmā ir iekļauta speciāla peidžersistēma, kas tiek izmantota, lai informētu personālu par objektu stāvokli.

Sistēma tiek veidota uz ražojumu RTU 16, RTU 24, MTU 2 bāzes, izmantojot gan vadu, gan radiomodēmu sakarus. Katrā vadības objektā tiek uzstādīts nepārtrauktas barošanas bloks. Sistēma veic arī apsardzes signalizācijas funkciju.

Lai komplektētu pielietojuma programmas, izmantota sistēmu apraksta valoda FEL, kas ļauj neierobežoti palielināt sistēmas izpildāmo funkciju skaitu.

Programmnodrošinājumā iekļauti tīklu protokoli un datu bāzu konvertori, tādējādi nodrošinot tā iekļaušanu jau esošajā pasūtītāja programmnodrošinājumā.

Energoapgādes automatizētās vadības sistēmas izveidotas Rīgas TTP, Latvenergo DET, RET un AET un dažās Krievijas pilsētās.


E-MAIL
Tel. +371 67316734, FAX +371 67316733
Copyright © 2001-2012